Kışın da Güneş Kremi Kullanılmalıyız..

Öncelikle şunu bilhassa belirtmeliyim, güneş kremi her mevsim kullanılmalıdır, özellikle de kış aylarında. Güneş ışınları cildin kırışması ve yaşlanmasına neden olur. Etkili bir güneş kreminin günlük düzenli bir şekilde kullanımıyla bu cildimizin kırışma ve yaşlanma sürecini geciktirmemiz mümkün. Güneş ışınları deride her zaman aynı etkiyi bırakır, bu etki sıcaklık veya mevsime bağlı olarak bir farklılık göstermemektedir. Bu yüzden de yaz kış demeden güneş gören özellikle el ve yüz gibi bölgelerde kullanılması tavsiye edilir. Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise güneş kremlerini evden çıkmadan hemen önce değilde evden çıkmadan yarım saat önce sürmemizdir.

Ben günlük kullanımda SOSKIN PARIS ‘in ‘SPF50+’ ürününü kullanıyorum. Bu ürünü tercih etme sebebim markanın güvenirliği. Soskin Paris Fransa’da üretilen profesyonel cilt bakım ürünüdür. Dermokozmetiktir. Doğal bir içeriğe sahip olduğu için içeriğinde hayli zengin miktarda vitamin içeriğine sahip. 

IMG_0020.JPG

Ürün fiyatı: 99 tl

Fiyatı diğer güneş kremlerine nazaran daha pahalı. Ama şunu söyleyebilirim ki az bir miktarda kullanıldığında ve düzgünce yedirildiğinde yeterli gelecektir. Bu yüzden ürünü uzun süre kullanabilirsiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s