Makyaj Temizleme Suyu Tarifii..

 

Kızlar bu yazımızda işinize oldukça yarayacağını düşündüğümüz ve özellikle de doğallıktan yana olanlarınızın ilgisini çekeceğini tahmin ettiğimiz bir tarifi sizlerle paylaşıcaz. Makyaj trendleri her geçen gün değişiyor, makyaj teknikleriyse kendini sürekli yeniliyor. Ve bir de kontür sanatı var ki adeta sihirle eş değer.

 Hal böyle olunca makyaj yapmak kaçınılmaz bir durum halini alıyor. Cilt sağlığımız için kesinlikle ve kesinlikle makyajımızı temizlemeyi rutin bir alışkanlık haline getirmek zorundayız. makyaj_10eb5615-4e98-424a-af54-9cd553042c74_1.jpgMakyaj malzemeleri ne kadar güzelliğimize güzellik katan oldukça da işimize yarar ürünler olsada iş çıkarmaya geldiği zaman bize zorluklar yaşatabiliyor. Zaman zaman satın almış olduğumuz temizleme ürününü bitmiş kutusuyla karşılaşabiliyoruz veya aldığımız kimyasal temizleme ürünlerinin yarattığı kızarıklıklara isyan ediyoruz bu liste bu şekilde uzayıp gidiyor. O yüzden biden sizlere öneri geliyor. Kendi makyaj temizleme suyunuzu doğal ürünlerle kendiniz yapın hem maliyeti oldukça uygun olsun hemde zaten çoğunlukla kimyasal içerikli olan kullandığımız makyaj malzemelerinin etkisinden cildimiz biraz da olsa ferahlasın.

Tarifimiz oldukça kolay!

Öncelikle ihtiyacımız olan temiz olduğundan emin olduğumuz ve istediğimiz büyüklükte bir şişe. Şişenin içini eşit miktarda %100 doğal gülsüyü ve sızma zentinyağı ile dolduruyoruz. Ardından şişeyi iyice çalkalıyoruz. Vee makyaj temizleme suyumuz hazır ! Bir parça pamuk yardımıyla makyajımızı temizleyebiliriz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s